Обяви 0 За нас Контакти
Продава ЗАВЕДЕНИЕ
област Габрово, с. Идилево
106 000 €
207 317.98 лв.

(530 €, 1 036.59 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:10 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 97 пъти.
Площ:
200 m2
Етаж:
Партер от 1
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Монс Пропъртис има удоволствието да Ви представи за продажба действащ бизнес - крайпътно заведение на главен път София - Варна Е772, м. Кантона, на границата между обл. В. Търново и обл. Габрово.

Имотът е със застроена площ от 200 м2.

Парцел - 1814 м2

Строителство - тухла.

Намира се на главен път с отлична видимост и лесен достъп.

Разполага с просторна зала за клиенти с големи витрини, професионално оборудвана кухня, две обособени покрити външни зони с маси, чадъри и капкова система за освежаване през летните месеци.

Два санитарни възела и стая за почивка на персонала (офис).

Отопление - охлаждане - климатик.

Има сондаж за вода.

Има обособена покрита външна зона с маси.

Изцяло реновирано през 2025 год. Продава се с наличното оборудване и обзавеждане.

Имотът е подходящ за ресторант, скара, бързо хранене, кафе или друг търговски обект, с възможност за обновяване и развитие според концепцията на новия собственик.

ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАМЯНА С АПАРТАМЕНТ ИЛИ КЪЩА

За района:

- Районът осигурява лесен достъп до обл. В. Търново и обл. Габрово и предлага отлични условия за развиване на семеен бизнес или обект с местно значение.

Код на офертата: 0316

Ние от Монс Пропъртис можем да Ви съдействаме със следните услуги:

-Безплатно посредничество при кредитиране от всички банки

-Юридически услуги

A roadside restaurant on the E772 Sofia Varna highway, Veliko Tarnovo, Sevlievo