Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Габрово, с. Селище
28 000 €
54 763.24 лв.

(337 €, 659.11 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 18:09 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 201 пъти.
Площ:
83 m2
Двор:
1261 m2
Етаж:
0
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

Монс Пропъртис има удоволствието да Ви представи за продажба къща с обширен двор в с. Селище, близо до гр. Севлиево и гр. Габрово.

Къщата е с обща площ от 83 м2, а площта на парцела е 1261 м2.
Строителство - гредоред. Година на строеж - 1965г.
Разпределението е следното: пет стаи, вх. антре, балкон и външна баня с таолетна. Една от стаите е обособена като лятна кухня.
Отопление - електричество.

Парцелът има възможност да се раздели на два отделни парцела, като всеки от тях е с лице към улица.
Къщата предлага функционално разпределение и отличен потенциал за обновяване и превръщане в уютен семеен дом. Имотът е подходящ за хора, които търсят спокойствие, пространство и живот близо до природата.

За района:
- С. Селище е спокойно и приятно място, заобиколено от красива природа, зеленина и свеж въздух.
- Районът предлага удобен достъп до Габрово и Севлиево, което осигурява всичко необходимо за комфортен живот магазини, услуги, училища и административни институции.

Код на офертата: 0315

Ние от Монс Пропъртис можем да Ви съдействаме със следните услуги:
-Безплатно посредничество при кредитиране от всички банки
-Юридически услуги

A house with a spacious yard in the village of Selishte, near the towns of Sevlievo and Gabrovo

Mons Properties is pleased to present for sale a house with a spacious yard in the village of Selishte, near the towns of Sevlievo and Gabrovo.

The house has a total area of 83 m², and the lot area is 1,261 m².
Construction: timber-frame. Year of construction: 1965.
The layout is as follows: five rooms, an entrance hall, a balcony, and an outdoor bathroom with a toilet. One of the rooms has been converted into a summer kitchen.
Heating: electric.

The plot can be divided into two separate plots, each facing the street.
The house offers a functional layout and excellent potential for renovation and conversion into a cozy family home. The property is suitable for people seeking tranquility, space, and a life close to nature.

About the area:
- The village of Selishte is a quiet and pleasant place, surrounded by beautiful nature, greenery, and fresh air.
- The area offers convenient access to Gabrovo and Sevlievo, providing everything necessary for a comfortable life shops, services, schools, and administrative institutions.

Listing ID: 0315

We at Mons Properties can assist you with the following services:
- Free assistance with mortgage applications from all banks
- Legal services
Особености
Гредоред
За ремонт
За контакт:
0887801805
Агенция:
МОНС ПРОПЪРТИС
0887801805
МОНС ПРОПЪРТИС logo
В imot.bg от 2024 г.
mons.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. Васил Левски 11
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Габрово, с. Селище
Обява: 1j177704335777434

28 000 €
54 763.24 лв.
История на цената
(337 €, 659.11 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Габрово, с. Селище