Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Габрово, с. Добромирка
29 000 €
56 719.07 лв.

(264 €, 516.34 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:38 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 235 пъти.
Площ:
110 m2
Двор:
750 m2
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Монс Пропъртис има удоволствието да Ви представи за продажба двуетажна къща с двор в с. Добромирка, обл. Габрово.

Къщата е с обща площ от 110 м2, площ на парцел - 750 м2.
Строителство - гредоред. Год. на строеж - 1985г.
Разпределението е следното:
-Първи етаж: коридор, спалня, всекидневна с кухненски бокс, хол, баня с тоалетна, лятна кухня и маза.
-Втори етаж: три спални и два килера.
Отопление - електричество.
Къщата се продава с наличното обзавеждане, като има нужда от ремонт.
Предлага практично вътрешно разпределение и възможност за обновяване според вкуса на новите собственици. Просторните стаи създават усещане за уют и удобство, а множеството спални я правят идеален избор за семейство с деца или за посрещане на гости. Имотът е чудесна инвестиция за всеки, който мечтае за спокоен живот далеч от градския шум.

В двора има септична яма.

За района:
- Село Добромирка е спокойно и зелено място, подходящо за хора, които ценят тишината, чистия въздух и красивата природа.
- Районът около Габрово предлага добри възможности за отдих, селски туризъм и лесен достъп до природни и културни забележителности.

Код на офертата: 0303

Ние от Монс Пропъртис можем да Ви съдействаме със следните услуги:

-Безплатно посредничество при кредитиране

от всички банки

-Юридически услуги

Two-story house with a yard in the village of Dobromirka, Gabrovo Province

Mons Properties is pleased to present for sale a two-story house with a yard in the village of Dobromirka, Gabrovo Province.